Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    ZGODA
Artykuły Ważne

Życie ulubionych gwiazd disco w zasięgu ręki! Dołącz do grona testerów już dzisiaj!

Życie ulubionych gwiazd disco w zasięgu ręki!  Dołącz do grona testerów już dzisiaj!

Muzyka disco polo towarzyszy nam od lat .80 i nie jest tajemnicą, że jest ona obecnie jednym z najbardziej rozpowszechnianych oraz popularnych gatunków.

Każdy fan muzyki disco śledzi swoje ulubione zespoły oraz artystów. W social mediach bardzo często gwiazdy dzielą się swoim życiem prywatnym, przygotowaniem do koncertów czy backstage’em z planu kręcenia teledysku.

Wielu fanów chciałoby osobiście porozmawiać z wykonawcami, lecz taka możliwość pojawia się dopiero podczas koncertów.

Okazuje się, że od kilku dni możliwość tą mają wszyscy fani. We współpracy z gwiazdami muzyki disco-dance powstała specjalna aplikacja o nazwie FANROOM.

Jak piszą twórcy aplikacji: „Aplikacja ta powstała dzięki współpracy zespołów z gatunku muzyki Dance & Disco. Jak pewnie zdajesz sobie sprawę, wiele aplikacji społecznościowych wprowadza ograniczenia, dzięki którym Twoje posty lub zdjęcia nie trafiają do wszystkich odbiorców. My postanowiliśmy to zmienić ! Dzięki aplikacji Fanroom masz możliwość dotarcia do nowych użytkowników bez żadnych ograniczeń. Sprawdź co robią Twoje ulubione gwiazdy, komentuj, obserwuj i dziel się wiadomościami z życia prywatnego z innymi użytkownikami. Przeglądaj najnowsze teledyski i bądź na bieżąco z premierami Twoich ulubionych gwiazd.

Aplickja dostępna jest na urządzenia z Androidem i iOS-em. Na chwilę obecną dostępna jest tylko wersja testowa, którą można pobrać z oficjalnej strony producenta.

Wśród twórców nowej apki są m.in takie zespoły jak Long & Junior.

https://beta.fanroom.pl/