GłównaZapowiedzi

Zwieńczenie roku 2020 możliwe dzięki „Zakochanej„. Najpiękniejsze chwile zdarzają się w święta.
Radio FTB

Andrzej Marcysiak, lider i założyciel zespołu Andre ma pełne ręce roboty. Zaledwie kilka dni temu zaprezentował nam swoją najnowszą propozycję pt. „Zima”, a socialmedia już obiegły informacje o kolejnej, grudniowej premierze od zespołu.

Zespół Andre zdradził, że rok 2020 chce zakończyć z przytupem. Formacja bowiem nie rzuca słów na wiatr i możemy być pewni, że tak się stanie.

Wydana 1 grudnia Zima” skradła serca, którzy doceniają bardzo kolorowy, klimatyczny wideoklip przepełniony zimowym klimatem – tj. m.in padający śnieg czy Śnieżynki.

Jak wiadomo, utwór nie jest ostatnią premierą tego roku. Na pierwszy dzień świąt, 25 grudnia (godzina 14:00), została bowiem zaplanowana premiera najnowszego utworu pt. „Zakochana„. Produkcją teledysku ponownie zajęła się firma PNMedia.

Lider grupy Andre obiecuje, że będzie to bardzo taneczna propozycja. Wierni fani już zacierają ręce i oczekują tej wykwintnej premiery. Do nich zaliczają się także członkowie naszej Redakcji.

Święta to czas, w którym możemy odpocząć. Wyznaczenie daty premiery na ten dzień było strzałem w dziesiątkę. Premiera utworu odbędzie się o godzinie 14:00, a więc jest to odpowiedni moment by posłuchać nowości w większym gronie, np. przy rodzinnym spotkaniu na obiedzie.

Tymczasem zachęcamy do włączenia powiadomienia, aby premiera nie umknęła oczom. To będzie premiera, która z przytupem zakończy rok 2020.

W oczekiwaniu na nadchodzącą nowość przypominamy wyjątkową „Zimę”.

Zobacz też

Back to top button


pobierz aplikację