Radio Internetowe Disco Polo

teledysk tygodnia(1 głosów, Średnia: 5,00 na 5)

Piotr Szostek, bardziej znany jako Swinger prezentuje swoją trzecią już propozycję. Zadebiutował w branży disco polo utworem „Lody” wydanym przez wydawnictwo Lemon Records na początku listopada 2019 r.

Ten młody wokalista porównywany jest przez wielu fanów tego gatunku do Czadomana ze względu, iż głos artysty przypomina twórcę kultowej już „Rudej„. „Lody” spotkały się z bardzo dużym pozytywnym odbiorem. Utwór na obecną chwilę ma ponad dwa miliony wyświetleń.

Swinger idąc za ciosem przed świętami Bożego Narodzenia zaprezentował kolejną nowość, która również zyskała sympatię widzów. By fani nie zapomnieli o istnieniu Swingera, artysta postanowił na Walentynki wydać nowy utwór o tytule jakim jest „Nie dała„. Już od pierwszych sekund nowa propozycja spodobała się fanom o czym mogą zaświadczyć komentarze.

Nie dała” opowiada o dziewczynie, która nie dała chłopakowi ani jeść, ani pić. Jedynie czego chciała to głaskania całonocnego. Ta zwariowana, klubowa, imprezowa piosenka, która wpada w ucho, ma wielki potencjał posiada bardzo rytmiczną linię melodyczną jak również zapadający w pamięć tekst. Naszej redakcji przypadła do gustu. Posłuchajcie jej razem z nami.

Utwór wydany przez Lemon Records.


Komentarze