DiscoFm.pl - Radio Disco Polo

Swinger, twórca hitu „Lody” nie zwalnia tempa. Na kanale wytwórni Lemon Records pojawiła się sympatyczna, zwariowana produkcja pt. „Cenzura”.

Najnowsza produkcja od zespołu jest nietuzinkowa. Oficjalny klip do utworu został stworzony z pomysłem: forma programu informacyjnego, w którym na dole ekranu występuje pasek z najważniejszymi wiadomościami. W tym wypadku na pasku mamy tekst piosenki.

Tekst utworu poprawia humor i idealnie sprawdza się na piątkowy relaks po pracy czy początek weekendu. „Cenzura” jest z życia wzięta: mamy chłopaka i dziewczynę. Kobieta jednak nie może dotrwać do wieczora, ponieważ upija się zbyt wcześnie wypijając całą butelkę alkoholu, po czym śpi głową w misce.

Zwariowana piosenka okraszona jest nie tylko śmiesznym tekstem, który z pewnością każdy z nas zapamięta ale również energicznym aranżem i liną melodyczną. Utwór rozbawi niejeden dyskotekowy parkiet. Obok produkcji nie da przejść się obojętnie, chociażby ze względu na pomysłowy klip.

Swinger jednak nie próżnuje. Jak się dowiedzieliśmy, artysta wraz z ekipą dziś kręci klip do swojej nowej produkcji pt. „Diament”. Premiera piosenki ma odbyć się za jakieś 4-5 tygodni. Czekacie? My bardzo!

Tymczasem na łamach naszego portalu prezentujemy „Cenzurę”, która dla nas jest mega petardą. Życzymy milionowych wyświetleń, bo utwór naprawdę jest godny uwagi i wybuchowy.

Wraz z premierą singla mamy dla Was konkurs z mega nagrodami. Do wygrania koszulki Swingera oraz okulary wykorzystane w teledysku.