Swinger, twórca hitu „Lody” nie zwalnia tempa. Na kanale wytwórni Lemon Records pojawiła się sympatyczna, zwariowana produkcja pt. „Cenzura”.

Najnowsza produkcja od zespołu jest nietuzinkowa. Oficjalny klip do utworu został stworzony z pomysłem: forma programu informacyjnego, w którym na dole ekranu występuje pasek z najważniejszymi wiadomościami. W tym wypadku na pasku mamy tekst piosenki.

Tekst utworu poprawia humor i idealnie sprawdza się na piątkowy relaks po pracy czy początek weekendu. „Cenzura” jest z życia wzięta: mamy chłopaka i dziewczynę. Kobieta jednak nie może dotrwać do wieczora, ponieważ upija się zbyt wcześnie wypijając całą butelkę alkoholu, po czym śpi głową w misce.

Zwariowana piosenka okraszona jest nie tylko śmiesznym tekstem, który z pewnością każdy z nas zapamięta ale również energicznym aranżem i liną melodyczną. Utwór rozbawi niejeden dyskotekowy parkiet. Obok produkcji nie da przejść się obojętnie, chociażby ze względu na pomysłowy klip.

Swinger jednak nie próżnuje. Jak się dowiedzieliśmy, artysta wraz z ekipą dziś kręci klip do swojej nowej produkcji pt. „Diament”. Premiera piosenki ma odbyć się za jakieś 4-5 tygodni. Czekacie? My bardzo!

Tymczasem na łamach naszego portalu prezentujemy „Cenzurę”, która dla nas jest mega petardą. Życzymy milionowych wyświetleń, bo utwór naprawdę jest godny uwagi i wybuchowy.

Wraz z premierą singla mamy dla Was konkurs z mega nagrodami. Do wygrania koszulki Swingera oraz okulary wykorzystane w teledysku.