GłównaO Gwiazdach

Zostań gwiazdą srebrnego ekranu! Long & Junior otwiera drogę do kariery młodym osobom!
Radio FTB

Twórcy takich produkcji jak: „Bądź moją królową”, „Szlaban na imprezę”, ”Bo ja tańczyć chcę” czy „Jestem na Jutubie” zespół Long and Junior przygotował niezwykłą niespodziankę dla wszystkich fanek w wieku 16-35 lat i fanów disco polo w wieku 18-35 lat otwierając im szeroką drogę do kariery.

Formacja Long&Junior ogłosiła właśnie casting do teledysku dla dziewczyn i chłopaków. Udział w klipie dla tych młodych osób to jest pewnego rodzaju bariery strachu i pokonanie go a także świetna przygoda.

Ja, Krzysiek, sam brałem udział w teledyskach i mogę śmiało potwierdzić, że jest to nie tylko świetna zabawa ale również możliwość poznania ciekawych osób oraz zobaczenie jak tworzą się teledyski, które potem z zaciekawieniem oglądamy na ekranie.

Klip do nowego utworu będzie kręcony w okolicach przepięknych Katowic. Produkcja zaplanowana została na połowę stycznia.

Casting jest idealną okazją by rozpocząć nowy rok realizacją swoich marzeń. Jesteśmy przekonani, że w głowach wielu fanów disco jest marzenie: „Fajnie byłoby wystąpić w jakimś teledysku„, dlatego nie czekaj – zgłoś się już teraz i oczekuj informacji zwrotnej od samego zespołu!

Zgłoszenie można wysłać za pomocą maila (casting@longjunior.pl) lub za pośrednictwem internetowej strony zespołu: https://www.longjunior.pl/casting

W imieniu swoim, jak i całej Redakcji gorąco zachęcamy do zgłaszania się na casting, bo nigdy nie wiadomo kiedy do Ciebie, czytelniku, uśmiechnie się szczęście. To właśnie Ty możesz zostać gwiazdą ekranu! Nie zwlekaj.

Zobacz też

Back to top button


pobierz aplikację