Znów zaskoczyli fanów wyjątkowym utworem! Niesamowita premiera od zespołu Ellixir! „Twój na zawsze”

Jesień w pełni a tymczasem czas na wyjątkową premierę zespołu który ponownie zaskoczył wszystkich fanów muzyki tanecznej!
Znany ze świetnych tekstów i jeszcze lepszych teledysków znów pokazali że disco polo to ich całe życie!
Formacja Ellixir, której założycielem jest Przemysław Łazarz własnie wydała swój kolejny teledysk do utworu pt: „Twój na zawsze”.

Utwór utrzymany w pięknym klimacie melodii muzyki disco polo z lat 90 gdzie jak dobrze wiadomo to były najpiękniejsze początki tej muzyki.

Tam teledysk jest bardzo wciągający, wystarczy na chwilę zerknąć na klip i zapomina się o wszystkim innym.
W teledysku pierwszy raz u boku wokalisty wystąpiła jego żona Izabela dla której specjalnie Przemysław napisał ten wyjątkowy utwór.

Kochanie Moje wiesz doskonale że od kiedy tylko zacząłem pisać utwory dla Ciebie zawsze moim marzeniem było byś chociaż ten jedyny raz wystąpiła i moje marzenie się spełniło właśnie teraz za co bardzo Ci dziękuje Ja przysięgam Tobie że spełnię wszystkie Twoje sny Jesteś Moja Piękna Gwiazdeczka I Kochać Będę Do Ostatniego Bicia Mojego Wielkiego Serduch
Pisze wokalista zespołu Elixir Przemysław Łazarz.


Na łamach naszego portalu prezentujemy najnowszy teledysk grupy Ellixir do utworu pt: „Twój na zawsze” i mamy nadzieję że kolejny raz spodoba Wam się to co lider zespołu Przemysław przygotował dla swoich fanów.