DiscoFm.pl - Radio Disco Polo

Rok 2020 to nie tylko rok debiutów, ale również rok, w którym artyści tworzą covery znanych i lubianych utworów.

Pod koniec maja 2019r. zespół Bayera wydał utwór pt. „Popłyniemy”, który do dnia dzisiejszego został odtworzony w serwisie YouTube ponad 26 mln razy, a liczba ta cały czas rośnie.

Piosenka cieszy ogromnym zainteresowaniem. Nic więc dziwnego, że powstają co raz to nowe covery. Po wpisaniu w wyszukiwarkę „Popłyniemy Bayera Cover” wyskoczy nam lista propozycji, wśród których znajduje się wersja od Prymka, czyli showmana i DJ-a zespołu Rompey. Utwór powstał we współpracy z Lucasem M – gitarzystą wcześniej wspomnianego zespołu.

Produkcja idealnie pasuje na pierwszy taniec. Ballada stworzona przez artystów kradnie serca. Przepięknie wykonany utwór tylko utwierdza nas w przekonaniu, że Prymek i Lucas M mają ogromny talent, którego nie boją pokazać się światu.

„Popłyniemy” w nowej wersji słucha się wybornie. Rewelacyjny wokal połączony z akompaniamentem gitary daje nam bardzo pozytywny, ciepły utwór.

Na łamach naszego portalu prezentujemy Wam ten cover. Nie mogliśmy przejść obok niego obojętnie, ponieważ jest to wykonanie, które niezwykle zachwyca!

Podsumowując: „Popłyniemy Cover” od Przemka i Łukasza to dzieło, które wprowadza nas w stan wielkiego stuporu oraz ekstazy.

Możemy zdradzić, że obecnie Prymek pracuje nad utworem w latynoskich klimatach. Piosenka będzie nosić tytuł „Bez Ciebie„. Gościnnie w produkcji uczestniczy DJ Posejdon z zespołu Menelaos.

Co myślicie o nowej wersji?