CoveryGłówna

Znany muzyk powrócił do lat .80 odświeżając ponadczasowy utwór! To wykonanie przyprawia o dreszcze!
Radio FTB

Paweł Dudek, znany fanom disco polo jako Czadoman, prócz muzyki tanecznej serwuje swoim fanom zupełnie inny gatunek muzyczny – rock – i wychodzi mu to znakomicie. Jego debiutancki utwór wydany pod własnym nazwiskiem pt. „Pokochaj mnie” osiągnął już 1.5 mln wyświetleń, a fani docenili w szczególności wokal artysty, którego słuchanie powoduje ciarki na całym ciele.

Artysta właśnie opublikował nowy materiał na swoim kanale. Nowość, która pojawiła się na kanale artysty jest coverem utworu „Jolka Jolka” Budki Suflera. Zamieszczone video pochodzi z występu podczas tegorocznej edycji WOŚP.

Cover „Jolki” oczarował fanów pod względem wokalnym. Opinie, które można znaleźć pod piosenką utwierdzają nas w przekonaniu, że rockowa muzyka w duszy oraz sercu Czadomana gra od najmłodszych lat.

„Jolka, Jolka” Budki Suflerka to hit ponadczasowy. Paweł nadając utworowi nowe życie z pewnością obudził w fanach starszych wczesne lata .80, zaś młodych zachęcił do zapoznania się z klasyką polskich przebojów.

Podsumowując: „Jolka, Jolka” w wykonaniu Pawła „Czadomana” Dudka to produkcja, która zmienia oblicze rocka. Wokal, jak i samo wykonanie utworu przyprawia o ciarki na całym ciele. Mistrzostwo w czystej postaci. Swoim wokalem Czadoman zrobił niezwykłe show, którym skradł całe WOŚP.

Na łamach naszego portalu prezentujemy tę rockową balladę. Takiego brzmienia jeszcze nie słyszeliście. Wykonanie dosłownie powala na kolana.

Zobacz też

Back to top button


pobierz aplikację