Arek Kopaczewski dał poznać się swoim fanom m.in takim produkcjom jak:Ona kocha mnie, Oczaruj mnie (cover) czy Wyjątkowe oczy. Jednak to nie pierwsze produkcje, które są dostępne na oficjalnym kanale artysty. Co jakiś czas muzyk udostępniamy swoje hity sprzed lat. Oto tytuły kilku z nich: Ty nie umiesz (2010), Zabiorę Cię tam (2010), Zagadką dziś bądź (2010) czy Nie bądź taka, daj buziaka (2012).

Okazuje się, że popularny muzyk ma również nowy, ukryty talent. Na swoich social mediach umieścił zaskakującą informacją, którą do tej pory trzymał w jednej, wielkiej tajemnicy.

Gwiazdor znany głównie ze sceny disco zagrał w kinowej produkcji w reżyserii Wojtka Smarzowskiego, twórcy filmów: „Kler„, „Drogówka” czy „Wesele„. Wszystkie te dzieła zdobyły uznanie wśród kinomanów. Możemy być więc pewni, że występ u tak popularnego i słynnego reżysera może otworzyć artyście drogę do nowej kariery.

Z zamieszczonego zdjęcia wynika, że produkcja będzie kontynuacją filmu „Wesele” z 2004 roku, a Arkadiusza będzie można zobaczyć w roli wodzireja.

Muzyk dał fanom zagadkę polegającą na znalezieniu artysty wśród ekipy filmowej.

To nie pierwszy przypadek, w którym muzycy próbują swoich sił w aktorstwie, bowiem na początku września wszedł do kin film sensacyjny, w którego obsadzie znalazły się siostry Chojnackie z zespołu Bliźniaczki ID Twins, a obecnie w znanym serialu emitowanym przez Telewizję Polską można zobaczyć Konrada „Skolima” Skolimowskiego.

Jak Arek Kopaczewski wypadnie w roli wodzireja?

Czy poradzi sobie z trudnym zadaniem jakim jest aktorstwo?

Odpowiedź na te pytania poznamy dopiero za rok, bowiem premiera filmu z udziałem Arka Kopaczewskiego została zapowiedziena na jesień 2021 roku.

Tymczasem czy Wy jesteście w stanie znaleźć gwiazdora na powyższej fotografii?