Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    ZGODA
Premiery Ważne

Znany artysta disco polo przechodzi załamanie nerwowe! Czy uda mu się wyjść z melancholijnego stanu!?

Znany artysta disco polo przechodzi załamanie nerwowe! Czy uda mu się wyjść z melancholijnego stanu!?

Niedawno na łamach naszego portalu pisaliśmy o tym, że DiDżej Mietek (ur. Bielsk Podlaski) pracuje nad nową produkcją.

Nowa propozycja za pośrednictwem wytwórni Green Star właśnie ujrzała światło dzienne. Produkcja nosi tytuł „Jak mam zapomnieć?” i jest opowieścią o mężczyźnie, który chciałby za wszelką cenę naprawić utraconą miłość. Nie potrafi odnaleźć się w otaczającej go rzeczywistości. Kiedy zamyka oczy wyobraża sobie, że spędza czas z ukochaną, jednak w rzeczywistości jest to tylko wyimaginowany obrazek świadczący o szczęśliwym życiu.

Najnowsza produkcja od Didżeja Mietka jest bardzo melancholijna oraz życiowa. Piosenka, jak i klip wywołuje łzy w oczach zmuszając jednocześnie do refleksji nad tym, że musimy umieć w porę dostrzec kruchość nie tylko życia, ale i otaczającej go rzeczywistości, która bywa okrutna rzucając nam pod nogi kłody.

Utwór jest połączeniem muzyki pop z disco polo, co daje bardzo fajny efekt. Warto wspomnieć, że współtwórcą piosenki jest Jerzy Szuj z zespołu Jorrgus, który na swoim koncie ma również utwór o tytule „Jak mam zapomnieć„.

Współpraca dwóch wybitnych artystów okazała się strzałem w samo sedno. Otrzymaliśmy bardzo życiowy, refleksyjny utwór, z którym najbardziej utożsamią się osoby samotne, nieszczęśliwe, nie mogące odnaleźć życiowiej drogi.

Na łamach naszego portalu prezentujemy nową propozycję od DiDżeja Mietka. Kolejna produkcja, którą artysta udowadnia że drzemie w nim potencjał na wiele, wiele lat.