Covery Ważne

To był strzał w samo sedno! Znane zespoły odświeżają utwór sprzed lat!

To był strzał w samo sedno! Znane zespoły odświeżają utwór sprzed lat!
Radio FTB

W 2012 roku w stacjach radiowych można było usłyszeć utwór „Ostatnia nocka” Macieja Maleńczuka i zespołu Yugopolis. Był to wtedy wielki hit z gatunku popu. Po latach utwór doczekał się nowej wersji.

Ostatnimi czasy bardzo popularne są covery. Znani i niezwykle muzycznie uzdolnieni artyści: Levelon, Kamil Kossakowski oraz Damian Gwiazdowski podjęli się zaśpiewania wyżej wspomnianego utworu.

Przebój sprzed ośmiu lat dostał zupełnie nową aranżację a także został zrealizowany w typowym discopolowym stylu.

Chłopaki rewelacyjnie poradzili sobie z zadaniem. Odświeżenie utworu z pewnością było dobrym pomysłem nie tylko ze względu na powrót do przeszłości, ale również przypomnieniem sobie dawnych lat, kiedy to piosenkę tę słyszeć można było niemalże wszędzie.

Podsumowując: „Ostatnia nocka” od Levelona, Discoboys oraz zespołu Spontan jest po prostu świetna. Opracowana w zupełnie nowej aranżacji piosenka idealnie nadaje się tańce. Można powiedzieć, że nowa wersja została zaplanowana tak, by podczas sylwestrowej nocy w domowym zaciszu (czy u sąsiadów) bawić się w najlepsze. Tańczyć i podśpiewywać pod nosem „Ostatnia nocka…” tego roku.

Na łamach naszego portalu prezentujemy Wam utwór, który – przez niektórych został już zapomniany – dostał zupełnie nowe życie. Posłuchajcie.

Jak chłopaki poradzili sobie z coverem zespołu Yugopolis?pobierz aplikację