GłównaPremiery

Zespół Vinez na wakacjach! To będzie wypoczynek warty milionów!
Radio FTB

Pochodzący z Lublina zespół Vinez, na czele którego Adrian Winiarczyk od początku swojego istnienia zaskakuje swoich fanów pod każdym względem.

Pod koniec lutego za pośrednictwem wytwórni Lemon Records pojawiła się nowa, niezwykle roztańczona produkcja pt. „Oszalałaś”.

Produkcja to niezwykle taneczny kawałek z bardzo fajnym prostym tekstem i skoczną, taneczną aranżacją. Kwintesencją dla utworu jest zrealizowany w pięknych, malowniczych Plechcinach. Mamy w nim m.in piękne wodne krajobrazy, które – patrząc na nie – przywołują wspomnienia z tych wspaniałych, spędzonych wakacji jednocześnie zachęcając do wybrania tych miejsc jako wypoczynek urlopowy.

Propozycja „Oszalałaś” bardzo przypadła fanom do gustu, którzy doceniają każdy element utworu oraz klipu. Wśród opinii można znaleźć wiele pozytywnych komentarzy świadczących o tym, że formacja Vinez pokazała klasę po raz kolejny.

Podsumowując: Najnowsza propozycja od formacji Vinez to numer, obok którego nie da się przejść obojętnie. Już sama miniaturka videoklipu zachęca wybrać się na wypoczynek właśnie w te miejsca. Nowy singiel od grupy Vinez to wyjątkowa produkcja, która na długo zostaje w pamięci.

Na łamach naszego portalu prezentujemy Wam tę szaloną, romantyczną propozycję.

Zobacz też

Back to top button


pobierz aplikację