Zespół Top One z nowym przebojem! Przepiękna historia w scenerii polskiego krajobrazu! Zobacz już teraz.

Dwa tygodnie temu na łamach naszego serwisu przedstawiliśmy zdjęcia prosto z planu najnowszej produkcji legendarnej grupy Top One. Fotosy są dowodem na to, że będziemy mieli do czynienia z romantyczną propozycją, która bez wątpienia stanie się hitem wakacji.

W serwisie YouTube zespół opublikował właśnie zapowiedź nowego teledysku. Nowość od Top One zatytułowana jest „To moje miejsce”, a trailer robi ogromne wrażenie.

Choć trailer trwa zaledwie osiemnaście sekund to już zbiera sobie pozytywne opinie. Fani już w tym momencie przewidują, że będziemy mieli z gorącym, wielkim hitem, który pokocha cała Polska.

Jak możemy przeczytać w komentarzach, utwory zespołu Top One przywołują wspomnienia, a słuchacze powracają do czasów swojej młodości, kiedy to Top One prezentował najgorętsze hity, popularne niegdyś dla tego okresu.

W krótkim, 18-sekundowym zostało zawartych wiele detali m.in piękne polskie krajobrazy morza, ujęcia portu, romantyczne sekwencje a przede wszystkim fragment refrenu, z którego można dowiedzieć się że – mimo upływającego czasu – jesteśmy w stanie zatrzymać miłość oraz piękne chwile.

Propozycja jest kolejną produkcją z życiowym przesłaniem oraz morałem. Ten utwór z pewnością pokocha cała Polska.

Premierę utworu wraz z teledyskiem zaplanowano na czwartek, 15 lipca na godzinę 19:00.

Disco Polo

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


pobierz aplikację