Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    ZGODA
Premiery Ważne

Zespół Soleo po raz kolejny pokazuje klasę! Nowość pt: „Nie do wiary” już w sieci!

Zespół Soleo po raz kolejny pokazuje klasę! Nowość pt: „Nie do wiary” już w sieci!

DiscoFm.pl - Radio Disco Polo

Kilka dni temu na łamach naszego portalu pisaliśmy, że grupa Soleo przygotowuje tajemniczą nowość. Właśnie nastał dzień, w którym tajemniczy utwór ujrzał światło dzienne.

Piosenka pt. „Nie do wiary” właśnie pojawiła się na oficjalnym kanale zespołu. Utwór opowiada historię prawdziwej miłości, która nie przetrwała próby czasu i stworzony związek rozpadł się.

Najnowsza produkcja od Soleo posiada sympatyczny, z życia wzięty tekst oraz wpadający w ucho aranż. Na uwagę zasługuje nie tylko piosenka, ale również videoklip, w którym Kamil – lider zespołu – wciela się w podwójną postać. A jaką? To zadanie dla oglądających klip.

Ciekawa, sympatyczna produkcja już od pierwszego odsłuchu wpada w ucho. Warto dodawać, że utwór grupy Soleo jest kolejną propozycją, którą można dodać do weselnej playlisty.

Całej naszej Redakcji utwór przypadł do gustu. Soleo po raz kolejny pokazał, że w ich utworach jest jakaś siła, która przyciąga nas – fanów do zajrzenia w nowości. Utwór ma wielki potencjał, który z pewnością pozwoli stać się hitem nie tylko lata, ale również chwil do których chętnie powracamy.

Na łamach naszego portalu prezentujemy Wam nowość od Soleo-ńczyków. Jak oceniacie? Dla nas bomba 🙂