Zespół O TO CHODZI zrealizował nowość pt: Mateuszku Kłamczuszku! Ten utwór będzie hitem!

Ten zespół to wulkan energii! Kolejna ich nowość i kolejny sukces!

Zespół O TO CHODZI (dawniej Hasztak) to grupa przyjaciół, których łączy wspólna miłość do muzyki. Uczestnicy programu „Disco Star” telewizji PoloTV od razu rozkochali w sobie serca fanów. Zarażają pozytywną energią i poczuciem humoru.

Dziś na łamach naszego portalu chcemy przedstawić naszym czytelnikom nowość zespołu O To Chodzi pt: „Mateuszku Kłamczuszku” Utwór ten szczególnie spodobał się naszej redakcji gdyż właścicielem naszego portalu jest właśnie Mateusz, dla tego obok tej nowości nie mogliśmy przejść obojętnie. To również nasz redakcyjny hit! 🙂

Dobry humor i satyra to podstawa sukcesu zespołu O To Chodzi! Sukces mają w kieszeni.

Projekt powstał we współpracy z wytwórnią Elite Sound, zaś przy muzyce zespół połączył siły z takimi osobistościami jak Bartosz Bocheński i Andrzej Jorsz. Tym razem zespół wybrał lokalizacje w woj. śląskim, bowiem zdjęcia odbyły się w Kłobucku, rodzinnym mieście trzeciego członka zespołu – saksofonisty. Klimat klipu oczywiście zachowany w stylu zespołu, ponieważ jak zwykle będzie towarzyszył na ekranie dobry humor oraz satyra. Ale w tym wszystkim zespół O To Chodzi przygotował dla nas jak zwykle szereg niespodzianek, a jak wiemy słyną z nieszablonowych pomysłów – jak to ujęła wokalistka zespołu „Teledysk odbije się szerokim echem w całym kraju” i O To Chodzi.

Życie codzienne inspiruje ich do tworzenia nowości w wielkim stylu.

Utwór inspirowany był życiem codziennym, tym co spotyka każdego z nas, każdego dnia. Tekst ma wydźwięk satyryczny jak i realistyczny, co oznacza, że każdy słuchacz znajdzie tam odniesienie do siebie i życia codziennego. Pisany był na kolanie (dosłownie), ale jak będzie można się przekonać, co dwie kreatywne głowy, to nie jedna.

Nie jest to prawdą, lecz z dystansem i humorystycznie wiemy, że w/w nowość stanie się również hitem na Tik-Toku gdzie video ze względu na imię oraz refren materiały będą kierowane w osobę wysoko postawioną politycznie 😛

Disco Polo

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


pobierz aplikację