Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    ZGODA
Ważne Zapowiedzi

Zespół News organizuje i zaprasza wszystkich na „Wielki bal” ! Premiera już wkrótce a my mamy zdjęcia prosto z planu!

Zespół News organizuje i zaprasza wszystkich na „Wielki bal” ! Premiera już wkrótce a my   mamy zdjęcia prosto z planu!

DiscoFm.pl - Radio Disco Polo

Zespół News, to niewątpliwie jeden z najbardziej popularnych zespołów obok Miłego Pana, Defisa, Akcentu czy Top Girls. Piosenki formacji emitowane są w wielu stacjach telewizyjnych i radiowych, a wydana w 2018 roku „Laleczka” ma już ponad 17 590 mlnwyświetleń, co zaowocowało zyskaniem złotej i platynowej płyty.

Każda z produkcji zespołu News pozytywnie odbierana jest przez fanów, którzy nie mogą przestać ich słuchać. Nic więc dziwnego, iż mimo upalnego lata zespół nie wybiera się na urlop. Na urlop się nie wybiera ale za to zaprasza na „Wielki bal„, czyli najnowszą produkcję, która ujrzy światło dzienne jeszcze w tym miesiącu.

We wtorek, 7 lipca, gościliśmy na planie teledysku do najnowszego, wcześniej wspomnianego utworu. Klip powstał w rodzinnych stronach lidera grupy – Marka (pseud. Maro), a jego realizacja trwała blisko 13 godzin.

Zbyt dużo nie możemy zdradzić. Możemy jednak powiedzieć, że w videoklipie dużo się będzie działo, m.in – będą bardzo pozytywne informacje, piękne kobiety, zachwycające plenery, sportowe auto, motor i przede wszystkim WIELKI BAL.

Główna rola została powierzona modelce Veronice; pojawi się także 'Ronnie Ferrari', a jako jednego ze statystów będzie można dostrzec naszego redakcyjnego kolegę, Krzyśka oraz lidera grupy Streit, Dawida.

Wielki bal” to energiczny, rytmiczny a przede wszystkim taneczny numer, który idealnie sprawdzi się właśnie na imprezach czy weselach. Gdy zacznie rozbrzmiewać w głośnikach to mimo zmęczenia chce się wstać i tańczyć jak przystało na balu.

Realizacją teledysku zajęła się rzeszowska firma Stykky Media, która odpowiedzialna jest między innymi za wszystkie klipy zespołu Daj To Głośniej.

Premiera najnowszej produkcji od Newsa zaplanowana jest jeszcze na ten miesiąc. Dokładna data póki co nie została ogłoszona.

Piosenka zostanie wydana za pośrednictwem wytwórni Green Star.

Warto odliczać dni do premiery, bo szykuje się wystrzałowy numer, który – miejmy nadzieję i życzymy tego chłopakom z całego serca – zgarnie grube miliony!

Czy fanom spodoba się najnowsza produkcja od zespołu News? Tego dowiemy się niebawem, a w oczekiwaniu na ognistą premierę przypominamy najgorętsze hity formacji! Nie ukrywając: nie możemy doczekać się efektów wspólnej współpracy!

Zdjęcia dla naszego portalu zostały wykonane przez studio obiektyw24.pl, gdzie fotografem jest wcześniej wspomniany Krzysztof 🙂