Zespół News, którego liderem jest Marek Lemieszek tworzy utwory, których nie da się wyrzucić z pamięci i przejść obok nich obojętnie. Tak również jest tym razem.

Na początku lipca na łamach naszego portalu prezentowaliśmy zdjęcia z planu najnowszej produkcji pt. „Wielki bal”. Teledysk do utworu był kręcony w Michowie k./Lubartowa (woj. lubelskie) przez rzeszowską firmę Stykky Media.

Najnowsza propozycja od zespołu News to energiczna, skoczna piosenka idealnie nadająca się właśnie na tytułowy wielki bal. Nie tylko utwór zasługuje na uwagę, ale również zabawnie stworzony klip, który jest zabawny.

„Wielki bal” – jak wskazuje tytuł – zachęca do tego by nie zastanawiać się ni chwili i wyjść na zabawę, pomimo ciężkiej sytuacji w kraju. Wielkim balem możemy nazwać praktycznie każą jedną, większą imprezę: wesele, domówkę, koncert…

Najnowsza premiera od zespołu News z pewnością jest na czasie. Taneczna propozycja od momentu premiery (tj. od godziny 10:00) ma już ponad 20. tysięcy wyświetleń a liczba nadal rośnie. Fani doceniają prosty, chwytliwy, zapadający w pamięć tekst, aranż, linię melodyczną a przede wszystkim klip.

Podsumowując: Najnowsza propozycja od zespołu News to idealna, muzyczna, solidnie (jak zawsze) produkcja, która rozkręci niejeden ‚wielki bal’. Jesteście gotowi, by rzucić wszystko i ruszyć razem z nami na „Wielki bal„?