Minimal`owscy na każdym kroku zaskakują! Zespół przygotował  HITOWĄ niespodziankę pt. TAJEMNICA dla wszystkich! Nowość nadchodzi wielkimi krokami!

Andrzej Skarżyński, wokalista formacji Minimal nie daje fanom o sobie zapomnieć. Co tym razem przygotowuje Artysta??

Grupa Minimal ma na swoim koncie sporo przebojów, takich jak „Skradnę Cię”, „Cała TY”, „ W Sercu królewny”, „Cygańskie nuty”, „Nic mnie nie kręci tylko TY”. Co tym razem zespół przygotował dla swoich fanów?

Nowa piosenka to utwór tajemniczy, taneczny, który z pewnością zachwyci serce odbiorców, bardzo rytmiczna linia melodyczna i aranż okraszona fajnym, kojarzącym się z latem tekstem tworzy idealny utwór, który na długo pozostaje w pamięci. Idealna gratka dla miłośników i koneserów a także fanów muzyki disco polo.

Czytaj: https://mediadisco.pl/leca-jak-burza-zespol-dajtoglosniej-z-nowym-utworem-pt-o-la-la-nowosc-oczaruje-fanow/

Realizacją klipu zajęła się firma RAKOCZYFILM. Teledysk do utworu kręcony był m.in: w województwie świętokrzyskim.  Scenariusz tajemniczy, przenosimy się w piękne tajemnicze klimaty aby odpocząć od zgiełku miasta, a to wszystko okraszone świetnym aranżem i wpadającym w ucho świetnym tekstem. To wszystko dostępne będzie już niebawem, bowiem premiera zaplanowana jest już we wrześniu 2020r.

Najbardziej niecierpliwym udostępniamy kilka fotek z planu nowego teledysku.
Podsumowując, Wszyscy z pewnością lubimy nowości oraz powroty dobrych zespołów, które kiedyś bywały na szczytowych miejscach list przebojów.

Nie możemy doczekać się premiery!