Zespół Milano gwiazdą na weselu! Goście i para młoda bawili się znakomicie! (Video)

Zespół Milano jako gwiazda na weselu! Zabawa gości nie miała końca!

Zespół Milano znamy z pewnością wszyscy. To jeden z czołowych przedstawicieli nurtu polskiej muzyki tanecznej. Grupę Milano tworzą: utalentowany wokalnie – Mirosław Alan Trzciński pochodzący z Działdowam, który był również uczestnikiem programu Disco Star telewizji PoloTV.  

Oprócz wokalisty grupę Milano tworzą wybitni tancerze: Adam Bujnowski, Kamil Prokop, Jacek Boguszewski.
Formacja Milano słynie z największych hitów takich jak: „Bara, Bara”, „Baśka Barbara”, „Jasnowłosa”, „O Tobie kochana”, „Największe serce”, „Serce nie sługa”, oraz wiele innych.

Zespół Milano stworzył prawdziwą zabawę podczas wesela! Para młoda zachwycona koncertem!

Teledyski cieszą się dużą popularnością na kanale Youtube a utwory odtwarzane są w stacjach TV takich jak PoloTV i  Polsat oraz stacjach radiowych gdzie często są w notowaniach List Przebojów.
Zespół Milano koncertuje licznie na terenie kraju oraz za granicą – Ameryka, Niemcy, Belgia, Anglia oraz występuje na największych Festiwalach i imprezach takich jak Festiwal Ostróda, Koncerty PGE Narodowy.

Grupa Milano również sporadycznie koncertuje na weselach w formie gwiazdy wieczoru. Te koncerty cieszą się również ogromnym zainteresowaniem. W minioną sobotę zespół gościł na wyjątkowo tanecznym weselu gdzie wykonał swoje największe przeboje. Goście weselni oraz para młoda bawili się fantastycznie całą noc oraz przy repertuarze zespołu Milano. Na łamach naszego portalu udostępniamy fragment nagrania z w/w wesela.

Disco Polo

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


pobierz aplikację