GłównaZapowiedzi

Zespół Menelaos z przytupem wkracza w Nowy Rok! To będzie pierwszy hit 2021 roku?!
Radio FTB

Menelaos to grupa muzyczna, która prężnie pracuje. Ich każda produkcja powala na kolana, a z pośród utworów naprawdę ciężko wybrać ulubiony , którego można by słuchać na okrągło. Gdyby nawet stworzyć playlistę z piosenek zespołu to wielkim dylematem byłoby umieszczenie na pierwszym miejscu ulubionej produkcji. No po prostu – nie da się, ponieważ wszystkie piosenki Menelaos zasługują na to miano.

Październikowa produkcja pt. „Diamenty„, do której powstał teledysk rodem z gangsterskich filmów nadal cieszy się sporym zainteresowaniem. 2 listopada na kanale zespołu pojawiła się akustyczna wersja piosenki „Sztos„, a zaledwie tydzień później romantyczna ballada pt. „Mała”.

Jak w przypadku każdej produkcji Menelaos te propozycje również skradły uszy fanów.

Chłopaki obecnie zakończyli prace nad nową produkcją pt. „Zarąbista para„. Premierę utworu zaplanowano na styczeń, a więc jednego możemy być pewni – to będzie mocne uderzenie.

Trailer nowej propozycji zapowiada się naprawdę zacnie. Utwór to klubowe, imprezowe brzmienie, które z pewnością znajdzie wielkie uznanie. „Zarąbista para” z pewnością rozkręci niejeden dyskotekowy parkiet czy domówkę.

Formacja Menelaos należy do wytwórni Folk. Na obecną chwilę nie wiadomo czy nowa produkcja zagości na kanale wydawnictwa czy jednak na oficjalnym kanale zespołu.

Na łamach naszego portalu prezentujemy zwiastun nowego sztosu od chłopaków.

Jak podoba się Wam nowa propozycja od zwariowanych gości? Dla nas będzie to z pewnością utwór, który znajdzie w playliście „2021”. I to na pierwszym miejscu.

W oczekiwaniu na premierę prezentujemy Wam dwie ostatnie produkcje, w tym jedną świąteczną. Dobrego odbioru!

Zobacz też

Back to top button


pobierz aplikację