Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    ZGODA
O Gwiazdach Ważne

Zespół Menelaos we wspólnym projekcie z Dawidem Narożnym?! Takiego połączenia nikt się nie spodziewał.

Zespół Menelaos we wspólnym projekcie z Dawidem Narożnym?! Takiego połączenia nikt się nie spodziewał.

23 grudnia 2020 roku na szpaltach naszego portalu informowaliśmy o nowym projekcie zespołu Menelaos, który jest oryginalnym pomysłem Alka oraz Wojtka „Levelona”.

Pierwszy odcinek wyemitowany 20 grudnia na kanale zespołu bardzo przypadł do gustu fanom zespołu. Jak już wspominaliśmy – w każdym odcinku gościem będzie inna gwiazda disco polo, a producenci programu do ostatniej chwili nie zdradzają kogo zobaczymy w kolejnych epizodach, a każdy z gości rywalizuje z prowadzącymi program.

Gościem drugiego odcinka, który premierę miał 30 grudnia jest Dawid Narożny. Jak udało nam się dowiedzieć, w jednym z epizodów pojawi się Ewelina Garzeł, obecnie występująca na scenie jako Lady Folk (niegdyś Black Lady), która stworzyła takie hity jak: „Gdyby” czy „Sasanka„.

Drugi odcinek nie był się oczywiście bez zabawnych, komediowych wstawek obu stron.

Dawid, jako gość, musiał zmierzyć się z trudnymi pytaniami. Czy sobie poradził? I kto wygrał odcinek? Tego dowiecie się z II odcinka programu „Disco Challenge”, na który zapraszamy wraz z zespołem Menelaos.