GłównaPremiery

Zespół Menelaos w zupełnie innym klimacie. Czy przedstawiciele formacji powrócą jeszcze do disco polo?!

Discopolowa grupa Menelaos, powstała w 2015 roku to z pewnością jeden z czołowych zespołów, którego utwory cieszą się wielkim zainteresowaniem a na kolejne produkcje fani czekają z utęsknieniem.

W środę na kanale zespołu pojawiła się nowa produkcja pt. „Mała„. Utwór ten zupełnie różni się od „Diamentów” czy piosenek do których nas przyzwyczaili.

Najnowsza propozycja od chłopaków to idealna propozycja na pierwszy taniec. Kilka dni temu na kanale zespołu pojawiła się akustyczna wersja utworu „Sztos„, który od pierwszych minut skradł serca fanów. Wersja akustyczna została nagrana w formie ballady. Widząc więc ich zadowolenie, Piotrek, Alek i Wojtek postanowili zaprezentować kolejną balladę.

Piosenka „Mała” mimo swojego mało discopolowego stylu ogromnie wzbudziła zainteresowanie słuchaczy. Fani są niezwykle oczarowani poziomem produkcji. Doceniają wokal, pomysł oraz bardzo romantyczny tekst.

Mimo, że chłopaki odbiegają tą propozycją od standardowego disco polo, to nadal jest to bardzo ciekawa, romantyczna produkcja idealnie wpisująca się na romantyczną kolację przy świecach.

Od dnia premiery nowość od chłopaków zebrała masę pozytywnych komentarzy, blisko 1.5 łapek w górę oraz 22 tysiące wyświetleń. Z pewnością miłośnicy wolnych tańców znajdą w tej propozycji oazę spokoju.

Możemy Wam zdradzić, że już niebawem odbędzie się premiera piosenki pod tytułem „Zarąbista Para„. Czy będzie to utwór discopolowy czy chłopaki ponownie pójdą w styl ballad? Tego przekonany się niebawem!

Jak Wam podoba się nowa produkcja od chłopaków?

Disco Polo

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Zobacz też

Back to top button


pobierz aplikację