DiscoFm.pl - Radio Disco Polo

Formacja Menago ma na swoim koncie wiele zaskakujących produkcji, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród fanów. Po sukcesach takich piosenek jak: „Mąż”, „Piątek, piątunio” czy „Żona” chłopaki postanowili zrobić specyficzny utwór z brzmieniem klubowym.

Najnowsza produkcja nosi tytuł „SlowMo„. To opowiedziana w zabawny sposób historia pewnej miłości, która lekko wymyka się spod kontroli.

Nowa propozycja z pewnością rozrusza niejeden klubowy parkiet, a po przywróceniu imprez do życia rozkręci balet. Utwór z pewnością nadaje się do playlisty samochodowej i pozwoli zrelaksować się podczas jazdy.

Za ten taneczny i niezwykle muzyczne brzmienie odpowiada znany producent muzyczny, lider grupy Menelaos, Wojtek „Levelon” Sarwa, za realizację klipu – Ultimate Media.

Sprawa jest więc jasna, otrzymaliśmy więc mega potężną produkcją, która ma wielkie predyspozycje żeby stać się hitem na miarę milionów.

Gorąca premiera właśnie ujrzała światło dzienne. W przeciągu dwóch dni od premiery utwór zebrał masę pozytywnych komentarzy, co świadczy o poziomie tej piosenki.

Zapraszamy do odsłuchu tej jakże zwariowanej nowości. I oczywiście nie odpalajmy jej w slow-mo.