Zespół Łobuzy z poważną awarią! Padły mocne słowa o zakończeniu działalności zespołu!

Łobuzy to projekt, który szturmem zawładnął Polską sceną disco i dance. Koncerty zespołu przyciągają tysiące widzów, a doświadczenie sceniczne, muzyka i „żywe” instrumenty (wokal, perkusja, gitara) tworzą energetyczny show pełen interakcji z publicznością.
Łobuzy mają na swoim koncie przeszło 1000 zagranych koncertów, ponad 260 mln odsłon piosenek w serwisie YouTube, jak również liczne nagrody czy wyróżnienia, m.in. za singiel pt. „Urok”, który zdobył nagrodę PL MVA jako „Najlepszy Teledysk Disco 2019 roku”.

Kilkanaście godzin temu podczas trasy na koncert zespół Łobuzy miał poważną awarię swojego busa.
Problemem była elektryka. Członkowie zespołu próbowali na własną rękę naprawić awarię aby móc dalej jechać na swój koncert. Jednak problemem był brak odpowiednich narzędzi.
Z tego co udało nam się ustalić zespół „uporał” się z awarią samochodu. Nie działała jednak klimatyzacja, otwieranie okna i wiele innych potrzebnych funkcji w samochodzie.
Najgorszym problemem zespołu był brak możliwości otworzenia tylnych drzwi samochodu gdzie mieli schowany cały sprzęt potrzebny do realizacji koncertu.

W wyniku tego zespół na swoim insta story opublikował dramatyczny wpis: – Zespół Łobuzy jest dziś zmuszony zakończyć działalność z powodu niemożności wyjęcia sprzętu z bagażnika. Niestety zespołowi nie udało się dotrzeć na koncert, samochód obecnie znajduje się w warsztacie gdzie zajmą się nim specjaliści. Zespół Łobuzy musiał odwołać wszystkie koncerty, które miały odbyć się w ten weekend.

Nie należy tego wpisu brać na serio do siebie. Zespół nie kończy działalności. Wpis na Instagramie zespołu miał charakter sarkastyczny. Na łamach naszego portalu udostępniamy kilka zdjęć z relacji awarii.

Disco Polo

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


pobierz aplikację