GłównaPremiery

Zespół Intense z najnowszą produkcją, która ma szansę pozostać hitem. Z zauroczenia po zaręczyny?!
Radio FTB

Pogoda na pierwsze dni grudniowe nie ucieszy z pewnością fanów zimy. Pomimo tego iż przełom listopada oraz grudnia okazał się dość mroźny to nie brakuje ciepła.

Zespół Intense, która swoją obecnością na rynku muzyki disco polo prężnie pracuje nad swoim rozwojem, oraz jeszcze większym zaciekawieniem swoją ciężką pracą fanów przygotowała kolejną dobrą produkcję.
Dotychczas wszyscy mieliśmy okazję poznać najświeższy utwór, który swoją obecnością zainteresował wszystkich odbiorców dobrych brzmień początkiem czerwca z utworem pt. „Roześmiane usta„.
Od dnia premiery, produkcja po dziś dzień cieszy się ogromnym zainteresowaniem odbiorców muzyki tanecznej.
W sieci pojawiła się najnowsza produkcja pt. „Powiedziała tak” do którego został zrealizowany również klip.

Sama nazwa utworu jest bardzo interesująca, jak zdradził nam zespół Intense utwór opowiada od znajomości, która w dość intensywny sposób nabrała swojego tempa.
Z samego zauroczenia wszyscy będziemy świadkami kolejnego przebiegu wydarzeń od miłości po prany na przyszłość a na sam koniec wspaniałe zaręczyn.
Prócz uroczych chwil z pewnością nie zabraknie ogromnej dawki tanecznej energii, o którą zadbały tancerki Klaudia, Magda oraz Iga.
W głównej roli możemy podziwiać nie tylko samego lidera zespołu ale również pełną uroku Gabrielę, która zadbała nie tylko o główną rolę ale i również całościową choreografię.

Wszystkich naszych czytelników zapraszamy do zapoznania się z najnowszą produkcją pt. „Powiedziała tak” od zespołu Intense.

Zobacz też

Back to top button


pobierz aplikację