Zespół Hers przygotował totalną bombę dla swoich fanów! Znamy szczegóły!

Zespół Hers to przede wszystkim miłość i pasja do tego co robią.
Ten zespół kocha muzykę co widać na każdej imprezie w której się pojawiają.
Hers w branży disco polo istnieje parę ładnym lat gdzie zdążył wylansować kilka świetnych utworów, które okazały się hitami.

Dziś na łamach naszego portalu pragniemy poinformować wszystkich fanów muzyki tanecznej iż zespół Hers zakończył pracę nad nowym teledyskiem.
Nowość pt: „Góraleczka”, której premiera już na dniach to utwór do którego klip stworzyła brygada filmowa „RakoczyFilm” z pewnością trafi do wielu stacji radiowo-telewizyjnych grających muzykę disco polo i dance.

Siemanko. Drugi Nasz klip został ,już nagrany myślimy ,że spodoba się Wam utworek GÓRALECZKA- HERSU -dopracowanany wizualnie wspólnie przez firmę RAKOCZY FILM nr .1 POLSKA .Premiera meking ofu do klipu, już w następnym tygodniu.Zapraszamy Serdecznie. Zostawcie lajka ,kto jest za…. to jest bardzo ważne. Klip zobaczycie w najlepszych stacjach grających dobrą muzę. – Pisze Dariusz, wokalista zespołu Hers.

Nie pozostaje nam nic innego jak tylko zaprosić Was na premierę, które już w przyszłym tygodniu tymczasem pragniemy przypomnieć ostatni utwór zespołu Hers pt: „Jak zapomnieć Ciebie”.

Disco Polo

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


pobierz aplikację