Freaky Boys to artystyczny projekt dwóch zwariowanych mężczyzn – Krystiana Nowaka i Mariusza Majewskiego (MaYOmana), którzy określają swoją muzykę, jako mieszankę dance, house i club. Ich największym hitem jest utwór „Do białego rana”.

Po czym skomponował utwór ”Do białego rana” przy współpracy ze swoim przyjacielem i mentorem Bartkiem, liderem zespołu d-bomb. Utwór ”Do białego rana”, który obecnie ma już ponad 45 milionów wyświetleń w serwisie YouTube, okazał się mega hitem i podbił serca słuchaczy ciągnąc za sobą rzesze fanów.

Freaky Boys słyną również z doskonałych przebojów takich jak: ”Ja będę kochał Cię”, ”Chciał bym się zakochać w Tobie” czy też ”Ona nosi D”.

Grupa porywa fanów na swoich koncertach w kraju i za granicą. Towarzyszą im również spektakularne efekty specjalne! Kto jeszcze nie widział, koniecznie musi przeżyć niesamowite show, które wykonuje zespół Freaky Boys!

Zespół cały czas tworzy nowe utwory oraz szlifuje swój talent który możemy podziwiać z każdym nowym numerem oraz na koncertach.

Tym razem do kolejnej nowości zespół zaprosił zwyciężczynię ostatniej edycji programu „Disco Star” Ilonę Świąder ukrywająca się pod pseudonimem „Królowa Disco”.

Siemka Kochani! Jeszcze kilka dni i będziemy mieli przyjemność zaprezentować Wam naszą najnowszą piosenkę nagraną w duecie z Królową Disco!😍🌟🎤🎼
Nakręciliśmy niedawno teledysk do tego właśnie utworu, poniżej wrzucamy kilka klatek z planu😊🌟
– Pisze zespół Freaky Boys na swoim fanpagu.

Zanim jednak przedstawimy Wam zapowiedź nowego klipu zapraszamy do oglądania fotek z planu nowego teledysku Freaky Boysów w duecie z Królową Disco!