Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    ZGODA
Premiery Audio Ważne

Zespół Fair Play wyznaje o czym śni po nocach! Najnowsza produkcja podbija serca słuchaczy!

Zespół Fair Play wyznaje o czym śni po nocach! Najnowsza produkcja podbija serca słuchaczy!

DiscoFm.pl - Radio Disco Polo

Zespół Fair Play ma na swoim wiele utworów. Większość tekstów jest rytmiczna i energiczna, jednak wśród kolekcji możemy znaleźć również takie, które wywołują melancholijny stan. Tak jak najnowsza produkcja od nich będąca kontynuacją utworu „Serce oddam Ci„.

To nie miłość tylko sen” to bardzo melancholijny, smutny utwór opowiadający o miłości dwójki osób, które chcą być ze sobą, ale jest to nierealnie z powodu miłości platonicznej. Marzą , by miłość była wyidealizowana. Chcą w niej doświadczać cudownych chwil, ale okazuje się, że miłość to nie bajka a los gra w pokera z bohaterami i powoduje, że sama miłość nie wystarczy by stworzyć związek.

Wcześniej wspomniany utwór tlił jakiekolwiek nadzieje, na odbudowanie związku, w tym natomiast – po nadziei nie ma ani śladu.

Jak się dowiedzieliśmy grupa Fair Play miała w planach realizację teledysku do tego utworu, jednak ostatnie zrezygnowali.

Okazuje się bowiem, że mimo smutnej tematyki utwór znalazł swoich odbiorców, którym bardzo przypadł on do gustu. Z życia wzięta produkcja okazała się nowym hitem.

Historię opisaną w piosence „To nie miłość tylko sen” z pewnością każdy z nas przeżył. I to sprawia, że ten utwór jest bliski naszemu sercu.

Na łamach naszego portalu prezentujemy tę melancholnijną nowość.