Zespół Extazy połączył siły z Lady Jessy! Ta produkcja będzie wielkim hitem!

Zespół Extazy idzie drogą sukcesu!

Zespół EXTAZY powstał w 2009/2010 roku, lecz jego korzenie sięgają daleko wstecz. Lider, Kamil Chudziński, swoje pierwsze kroki na scenie stawiał w zespole STARS. Po owocnych występach z grupą w późniejszym okresie stworzył swój pierwszy projekt muzyczny o nazwie Matrix pod banderą owej formacji ukazała się piosenka “Tak jak pierwszy raz”.

Ich produkcje to same hity wszystkich parkietów!

W roku 2010 oficjalnie powstał projekt Kamila Chludzińskiego o nazwie EXTAZY.
11 kwietnia 2011 roku odbyła się premiera debiutanckiego krążka pt. „Powiedz, powiedz co cię kręci„. Na płycie znalazło się 11 autorskich piosenek oraz 3 remixy.
Z pewnością znacie utwory takie jak: „Wyśniona„, „Kakao”, „Noc taka czarna„, Chciałem być„. Bez tych piosenek żadna impreza nie może się obejść czyli bez repertuaru zespołu Extazy!

Zespół Extazy nie tak dawno zapowiadał rozpoczęcie prac nad nowym teledyskiem. Nikt jeszcze wtedy nie wiedział dokładnie co to będzie za produkcja.
Dziś możemy wyjawić jedną z tajemnic nowego projektu zespołu Extazy.

Nowość od zespołu Extazy z gościem specjalnym czyli Lady Jessy!

Gościnnie w roli Dj-ki w teledysku zespołu Extazy wystąpi Lady Jessy.
Dotychczas dość liczna ilość internautów mogła poznać Renatę Dolińską – Lady Jessy podczas prowadzonych przez nią „Wirtualnych Domówekna profilu społecznościowym facebook Lady Jessy.
Pełną uroku osobistego kobietę możemy spotkać za sprzętem z deckami gdzie częstuje swoich fanów największymi hitami podczas prowadzenia „Wirtualnej Domówki„.
Jej świat jest pełen ciepła, energii oraz najwspanialszej zabawy przy gorących hitach.

Jesteście ciekawi efektu? My też! Póki co mamy jedynie kilka fotek prosto z planu zdjęciowego teledysku zespołu Extazy.

Disco Polo

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


pobierz aplikację