Zespół Defis rozbujał całe Świnoujście! Niesamowity klimat na koncercie zespołu!

Zespół Defis znany setkom tysięcy fanów muzyki tanecznej pokazał jak rozbujać całą publiczność!

Defis i jego wokalista Karol Zawrotniak prezentuje nowe oblicze polskiego disco/dance co bardzo dobrze sprzedaje się w sieci podbijając serca fanów.
Zespół Defis został założony w styczniu 2012 roku. Lider zespołu w 2014 roku wziął udział w drugiej edycji programu stacji PoloTVDisco Star”, gdzie został zauważony przez jury w składzie Shazza, Liszewski, Masters i Miller.
W lutym grupa zgłosiła się do eliminacji na konkurs Eurowizji 2016.

Formacja Defis ma na koncie takie przeboje jak: „Wciąż o Tobie mam sny”, „Tak bardzo tego chcę”, „Niespotykany kolor” czy „Jeden gest”. UtwórNiespotykany kolor”, który wykonuje zespół ma na youtube.com ponad 87 milionów wyświetleń teledysku.
O popularności przebojów formacji Defis świadczą także liczne remixy, które  co chwila pojawiają się w sieci.

Zespół Defis na scenie w Świnoujściu podczas koncertu „Wakacyjna Trasa Dwójki” pokazał prawdziwą klasę! Wszyscy tańczyli!

W minioną sobotę zespół miał przyjemność gościć na scenie w Świnoujściu podczas koncertu „Wakacyjna Trasa dwójki”, gdzie zaśpiewał swoje największe przeboje.
Zespół Defis postawił na znane i sprawdzone utwory, które kocha ich publiczność co było widać podczas koncertu.
Fani zespołu zgormadzeni na koncercie doskonale znali tekst utworów zespołu Defis i śpiewali razem z Karolem – liderem zespołu.

Na łamach naszego portalu udostępniamy fragment pierwszego wejścia na scenę zespołu Defis.

Disco Polo

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


pobierz aplikację