Zespół Daj To Głośniej z wielką niespodzianką, na którą z pewnością każdy fan czekał.

Zespół Daj To Głośniej już na samym początku swojej kariery muzycznej skradł serca fanów.

Utalentowana grupa, w żaden sposób nie zamierza zostawić swoich fanów bez niespodzianek na które z pewnością czeka wielka ilość odbiorców.
Daj To Głośniej jak już wszyscy doskonale wiemy wydał w maju swoją pierwszą oficjalną płytę, na której nie zabrakło największych pełnych energii przebojów.
Płyta pod nazwą „Folk Disco” cieszy się wielkim zainteresowaniem, gdyż to właśnie na tym krążku są najsmaczniejsze produkcje dostępne których jeszcze nie ma w sieci.
Płytę można zakupić bezpośrednio udając się w wielkie odwiedziny na oficjalną stronę zespołu DTG Oficjalny Sklep DajToGłośniej.

Jednakże nie każdy ma możliwość zapoznać się z nowymi utworami zespołu Daj To Głośniej gdyż, trzeba być posiadaczem krążka.

Utwór pt. „Mięta” to jeden z utworów, znajdujący się na muzycznym krążku „Folk Disco” od zespołu Daj To Głośniej – do którego jeszcze nie został zrealizowany teledysk.
Jednakże najgorętszą informacją dla wszystkich jest podzielenie się wspólnie z fanami DTG informacją iż trwają ostatnie szlify nagrań klipu do miętowej produkcji.

To już oficjalne informacje, tegoroczny Dzień Ojca był bardzo wyjątkowy to wszystko za sprawą zespołu !

Dzień Ojca obchodzony corocznie 23 czerwca, jednakże w tym dniu również odbyła się oficjalna premiera utworu pt. „Dlaczego tato (katujesz mnie tym disco polo)” – do której został zrealizowany teledysk.
Wszyscy sympatycy nowości śmiało może zacierać rączki, gdyż już pod sam koniec lipca pojawi się miętowy klip do utworu „Mięta”! Z pewnością nie braknie wielkiego zaskoczenia fanów, którzy z wielką przyjemnością czekają na nowości od fantastycznej grupy.
Liderka zespołu otwarcie podzieliła się ze swoimi odbiorcami iż szykuje dla nich wystrzałową nowość.

Jak myślicie – czy utwór pt. „Mięta” zastąpi produkcjęMama Ostrzegała” ?

Disco Polo

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


pobierz aplikację