Zespół Daj To Głośniej zasłynął na scenie disco polo utworem „Mama ostrzegała„, który niewątpliwie jest hitem nie tylko stacji radiowych i telewizyjnych, ale również każdej imprezy okolicznościowej czy wesel. Zanim jednak rozpoczął karierę discopolową zaprezentował się fanom w popularnym programie Polo TV – „Disco Star„.

Dzisiaj na swoim oficjalnym fanpage’u grupa podała informację, że już w najbliższą niedzielę odbędzie się premiera najnowszej propozycji pt. “Zwariowana noc” oraz zamieściła video, w którym można zobaczyć jak wyglądały prace na planie nowości.

Na fanpage’u zespołu prócz dobrej wiadomości pojawiła się zła. W drugim poście formacja zdradziła tytuł nowości, nad którą obecnie pracuje – brzmi on: „Andrzeju, łajdaku„. W tym tygodniu miały ruszyć prace nad realizacją klipu.

Jak obecnie wiadomo, od wczoraj obowiązuje całkowity zakaz wychodzenia z domu i zgromadzeń w związku z trwającą pandemią koronawirusa. Epidemia spowodowała, że Daj To Głośniej musiał przerwać prace nad realizacją videoklipu aż do odwołania. Nie wiadomo też jak długo potrwa walka z SARS-CoV-2, czy to oznacza, że w najbliższych miesiącach nie ujrzymy „Andrzeju, łajdaku„?


Komentarze