Formacja Chillout (dawniej Dave&Zdano) wykreowała wiele, popularnych już hitów, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Rok temu zaprezentowali utwór pt. Nie chcę już, który po dziś dzień w serwisie YouTube został wyświetlony ponad 4 mln razy.

Była to opowieść o chłopaku mającym dość słuchania ciągłych pretensji i stałych fochów swojej kobiety. Chłopak nie wytrzymał i zakończył związek.

Po roku jednak sytuacja trochę nabrała innego obrotu spraw. Jak wynika z tekstu najnowszej produkcji para do siebie wróciła, ale związek dalej jest zagrożony przez partnerkę chłopaka, jednak on nie chce rezygnować z miłości i dać jeszcze jedną, ostatnią szansę.

Szalona produkcja pt. Ostatni raz to ciekawe, dyskotekowe brzmienie z zaskakującą historią. Skoczny aranż i linia melodyczna zachęca do tańca.

Od premiery minęło dwa tygodnie a liczba wyświetleń pod klipem nadal rośnie. Wśród licznych komentarzy fanów można znaleźć również opinie wystawiane przez zespoły.

  • No ekipę sprzątającą można odwołać 😂🤚 pozamiatanezespół Nokaut
  • Mam nadziej, że to jednak nie bdz ostatni raz bo numer jest naprawdę świetny 🙂zespół Crowd
  • Super Produkcja 🔥🔥🔥zespół Caprii

To tylko niektóre opinie.

W wideoklipie główna rola ponownie została powierzona Pawłowi „DJ-owi Posejdonowi”, członkowi zespołu Menelaos.

Wszyscy życzą zespołowi ogromnych wyświetleń i mamy nadzieję, że tak się stanie, ponieważ utwór jest prawdziwą petardą, a prosty tekst wpada w ucho od pierwszego przesłuchania, który ciężko wyrzucić z pamięci.

Jesteście ciekawi jak dalej potoczyła się historia Emilii i Pawła? Zachęcamy do obejrzenia klipu.