DiscoFm.pl - Radio Disco Polo

Niegdyś wspominaliśmy na łamach naszego portalu, że rok 2020 to zdecydowanie rok debiutów. Kolejny z nich właśnie ujrzał światło dzienne.

Tym razem debiutancki numer, który Wam prezentujemy jest niezwykle ważny dla nas, ponieważ wykonawcą jego jest… nasz redakcyjny kolega, Krzysiek.

Utwór opowiada o chłopaku, który podczas sobotniej imprezy w klubie otoczony jest kobietami. Jedna z nich wpada mu w oko, więc by o niej nie zapomnieć prosi ją o zdjęcie. Tydzień później Krzysiek spędza czas ze swoimi kolegami w tym samym klubie. Koleżanka dziewczyny z którą balował w poprzednim tygodniu orientuje się, że chłopak ze zdjęcia to znany discopolowiec. Podchodzi do niego i prosi o zdjęcie. Na kolejnej imprezie wydarza się coś niezwykłego.

Selfie” to rytmiczna, energiczna, muzyczna a przede wszystkim taneczna propozycja, która z pewnością sprawdzi się w klubach. Prosty, wpadający w ucho tekst z pewnością szybko zapadnie w pamięć. Sama aranżacja jest mocna oraz bardzo skoczna. Jak się okazuje, Krzysiek połączył siły z zaprzyjaźnionym zespołem News (odpowiedzialnym za aranżację) oraz Markiem Majewskim (ze studia MajartStudio), który zmiksował to wszystko w całość nadając utworowi „ręce i nogi”. Za tekst odpowiada nie kto inny, a nasz redaktor.

Jak dowiedział się nasz portal, do utworu planowany jest również videoklip. Od soboty debiutancka produkcja naszego redaktora zebrała masę pozytywnych komentarzy.

Na pierwszy rzut oka oraz słuchu widać, że w utwór zostało włożone wiele pracy i serca. Według danych, które posiadamy praca nad utworem trwała blisko rok począwszy od napisania tekstu, a skończywszy na zgraniu wszystkiego w całość.

„Selfie” jeszcze jest modne, a więc piosenka jak najbardziej na czasie. Kto wie, być może właśnie dzięki temu singlowi tak zwana „samojebka” nie zaginie.

Na łamach naszego portalu prezentujemy tę debiutancką nowość od zespołu Bumelansi.

Jak myślicie, czy nasz redakcyjny kolega ma szansę przebić się przez jakże trudny świat disco polo? Czy utwór stanie się hitem klubowych parkietów? Dajcie znać w komentarzach.