Premiery Ważne

Zespół Badboys spędził noc w klubie! Doszło tam do…

Zespół Badboys spędził noc w klubie! Doszło tam do…
Radio FTB

Często słyszy się, że kobiety kochają niegrzecznych chłopców. Na szczęście ta teoria działa też w drugą stronę: chłopaki kochają dziewczyny i to nie tylko te, które są aniołkami.

Chłopaki z zespołu Badboys mieli ostatnio dość ciekawą przygodę. A mianowicie poznali całkiem sympatyczne „Kozackie kobiety”.

Taki właśnie tytuł dostała nowa produkcja, którą Piotrek i Dawid zaprezentowali na swoim oficjalnym kanale. Najnowszy utwór to mocno imprezowa propozycja opowiadająca o dwóch kobietach, które podczas dyskotekowych szaleństw napotykają badboys’ów chcących ich poderwać. Niestety, nie jest to łatwe zadanie.

Kozackie kobiety” to utwór, który z pewnością rozbuja niejeden dyskotekowy parkiet. Chłopaki prezentując tę nowość po raz kolejny udowadniają, że mają ogromny talent i są boyami…badboyami. Badboysi spotykają swój ideał – kobietę kozacką, demoniczną, nie bojącą się podejmowanego ryzyka.

Utwór „Kozackie kobiety” spodoba się nie tylko miłośnikom klubowych parkietów, ale także zwyczajnym, standardowym, stroniących od wszelakich imprez, słuchaczom.

Zespół wydał „Kobiety” w formie audio. Słuchając go i jednocześnie czytając lyrics-video w głowie rodzi się myśl jak kozacko mógłby wyglądać klip do owej propozycji. Nie wiadomo czy było to celowe zamierzenie by pobudzić zmysły i myśli fanów odnośnie klipu czy panująca pandemia pokrzyżowała plany realizacji zapewne wybuchowego i kozackiego teledysku.

Podsumowując: „Kozackie kobiety”, utwór, którego nie może zabraknąć na imprezowej playliście podczas domówki czy po prostu jazdy autem, zwłaszcza, gdy pasażerką samochodu jest kozacka kobieta. Jesienna propozycja znalazła upodobanie już przez wielu fanów a liczba odbiorców rośnie z dnia na dzień.

Chłopaki stworzyli kolejny numer z klasą. Kawałek ma ogromne predyspozycje by stać się hitem każdej muzycznej imprezy.

Na łamach naszego portalu prezentujemy tę kozacką nowość. Dla nas to produkcja, która buja jak hamak i będziemy do niej wracać. Za zniszczone głośniki nie odpowiadamy 🙂

Miłego odbioru!pobierz aplikację