Zespół Adonis przygotował nowość, która podbije listy przebojów!

ADONISGrupa powstała w 1996 roku. Od utworu pt:POLSKIE DZIEWCZYNY” zaczęła się przygoda zespołu Adonis z telewizją. Teledysk do tej piosenki był nagrywany w miejscowości Wieleń, z której pochodzi wokalistaPiotr Sikora.

Pierwszy krążek został wydany w 1998 roku w firmie TRANS MUSIC – Witold Waliński (DJ WITUŚ) i Dariusz Trzewik. Płyta była promowana w znanym programie DISCO RELAX.
Drugi krążek, na którym znajdowało się 12 propozycji został nagrany w 2000 roku, a hitem z tej płyty stał się utwór pt: ” DWADZIEŚCIA LAT”. W tym czasie zespół otrzymał na targach INTER MEDIA w Warszawie nagrodę za płytę pt:POLSKIE DZIEWCZYNY”.

Zespół Adonis cały czas nagrywa i tworzy kolejne nowości. Pełni nowych pomysłów nawet na chwile nie dają o sobie zapomnieć fanom.
W sieci pojawiła się video zapowiedź nowego utworu, który już niedługo wraz z teledyskiem będziemy mogli premierowo oglądać w serwisie YouTube.
Nowość od zespołu Adonis powstała przy współpracy z DJ PRO-MIXDJ Michael Dave.
Teledysk do w/w nowości był kręcony w gminie CZARNKÓW w miejscowości Brzeźno.
Do tego teledysku lider zespołu Piotr Sikora przygotowywał się aż dwa miesiące co wymagało wielu poświęceń.

Na łamach naszego portalu udostępniamy w/w zapowiedź nadchodzącej premiery zespołu Adonis do utworu pt: „Zostań”. Gorąco polecamy!

Disco Polo

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


pobierz aplikację