GłównaO Gwiazdach

Zenon Martyniuk (Akcent) z wyjątkową niespodzianką w Niepublicznym Żłobku i Przedszkolu „Wesołe Robaczki”
Radio FTB

Zenon Martyniuk, lider zespołu Akcent na co dzień oprócz koncertów jest bardzo zapracowanym człowiekiem. Codziennie spotyka się z interesującymi ludźmi nie tylko z branży muzycznej.
Wczoraj dnia 19.02.2020 Król disco polo odwiedził wyjątkowe miejsce.
Mowa o Niepublicznym Żłobku i Przedszkolu „Wesołe Robaczki” w Wasilkowie.

Wokalista z uśmiechem i zaangażowaniem rozmawiał z dziećmi oraz zaśpiewał im: „Puszka Okruszka”, „Pszczółkę Maję”, „Stokrotkę” i oczywiście ”Przez twe oczy zielone”. 

Dzisiejsza NIESPODZIANKA dla naszych Wesołych Robaczków! ?? Odwiedził nas wyjątkowy gość Pan Zenon Martyniuk Akcent Polska oczarował dzieci rozmawiając i śpiewając przedszkolakom „Puszka Okruszka”, „Pszczółkę Maję”, „Stokrotkę” i oczywiście ”Przez twe oczy zielone”. Spotkanie intensywne i bardzo sympatyczne. Ciężko było nam się pożegnać, mamy jednak nadzieje, że takich niespodzianek będzie więcej. Dzieciaki na długo będą wspominać osobę Pana Zenon Martyniuk A my dziękujemy za radość i uśmiech wywołane na twarzach dzieci. ? bo to najcenniejsze. ❤️❤️. – Pisze zachwycona wizytą Zenka placówka.

Placówka w której Zenon Martyniuk spotkał się z dziećmi mieści się 3km od Białegostoku i znajduje się na terenie gminy wiejsko-miejskiej Wasilków, na osiedlu leśnym. Leży na obrzeżach miasta, w malowniczej, cichej i spokojnej okolicy, z dala od szumu i zgiełku miasta. Nieopodal jest las, co jest niewątpliwym walorem lokalizacji. W ścisłym sąsiedztwie znajduje się tętniące życiem Sanktuarium Święta Woda oraz przepiękny zabytkowy cmentarz z rzeźbami i fontannami.

Na łamach naszego portalu udostępniamy zdjęcia ze spotkania z małymi fanami lidera zespołu Akcent.

Zobacz też

Back to top button


pobierz aplikację