Zenek Martyniuk to niewątpliwie najbardziej rozpoznawalna twarz w branży muzyki disco polo. Fani pokochali go nie tylko za wspaniałe hity muzyczne jakie dla nas tworzy, ale również i za jego wspaniałą osobowość! Wielkie hity Zenka śpiewa cała polska m.in. „Przez twe oczy zielone”, „Życie to są chwile” oraz „Kochana wierzę w miłość”.

Z okazji zbliżającego się 30-lecia zespołu Akcent na rynku sprzedażowym pojawi się limitowana seria tylko 257 butelek kolekcjonerskiej whisky!
Na etykiecie znajdzie się nazwa, która jest jednocześnie tytułem jednej z piosenek Zenka Martyniuka pt. „Życie to są chwile”.
Król muzyki disco polo już wcześniej mógł się podzielić z rzeszą fanów, własnym napojem energetycznym „Zenek Energy Drink” – teraz nadeszła kolej na swój własny alkohol!

Ta wspaniała butelka, z wyróżnieniem produktu kolekcjonerskiego która posiada również umiejscowiony pozłacany medalion – 24 karatowym złotem robi ogromne wrażenie.
To bez żadnej wątpliwości jest wyjątkowa chwila dla Zenka oraz wszystkich fanów uwielbiających króla disco polo.

Wiadomym faktem jest to, iż tego typu limitowana seria alkoholu jest również kuszącym kąskiem dla kolekcjonerów.
Każdy fan Zenka chciałby mieć pewnie w swoich zbiorach buteleczkę, to w tym przypadku będzie na zasadzie – kto pierwszy ten lepszy.
Cena za kolekcjonerską butelkę wynosi 257 zł – za tą wspaniałą produkcję odpowiada firma DMS BARELLS.


Komentarze