Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    ZGODA
Artykuły O Gwiazdach

Zenek Martyniuk jako super dziadek zapłacił za poród!

Zenek Martyniuk jako super dziadek zapłacił za poród!

To dopiero super dziadek! Zenek Martyniuk (49 l.) nie może już się doczekać przyjścia na świat swojego pierwszego wnuka – dziewczynki, która ma mieć na imię Noemi. Lider zespołu Akcent nie szczędzi grosza, aby wszystko przebiegło jak należy i w jak najwyższym komforcie. Na ten cel przygotował 20 tys. zł!

 

Jak udało się dowiedzieć „Super Expressowi”, wnusia króla disco polo przyjdzie na świat w jednej z prywatnych klinik w Białymstoku. Planowany na luty poród ma przebiegać miło i szybko, w otoczeniu najbliższych. Przyszli rodzice – Daniel (29 l.) i Ewelina (19 l.) słuchają się w tej sprawie Danuty Martyniuk (50 l.), która niemal 20 lat przepracowała jako pielęgniarka. To ona osobiście pomogła znaleźć odpowiedniego lekarza, położną i szkołę rodzenia. – Mama tak bardzo nie może doczekać się wnuczki, że nie wiemy, czy da nam się w ogóle nią zajmować – zażartował niedawno młody Martyniuk.

 

Takie luksusy jednak trochę kosztują. Same pakiety podstawowe dla VIP-ów to rząd 10 tys. zł. Jednak każde podanie dodatkowych specyfików, obecność osób z rodziny, ochrona i każda dodatkowa usługa jest odrębnie płatna. Jeśli do tego dołożymy wyprawkę dla wnuczki Zenka, to kwota sięgnie nawet 20 tys. zł
Przyszli rodzice wybrali wstępnie imię dla swojej córeczki. Ma ona nazywać się Noemi.

Jednak jak mówią nam osoby zaprzyjaźnione z rodziną Martyniuków, nie jest to ostateczna decyzja. W grę bowiem wchodzą jeszcze dwa imiona – Diana i Laura. Na ostateczną decyzję mają jednak jeszcze trochę czasu.

 

Źródło: se.pl