W sieci pojawiła się zapowiedź nowego teledysku zespołu który nie tak dawno brał udział w programie „Disco Star” emitowanego w telewizji PoloTV.
Zespół Lili powstał w roku 2015 i w tym samym roku dzięki ciężkiej pracy zyskali grono odbiorców swojej muzyki nie tylko na scenie a również w telewizji.

LILI – to trójka młodych ludzi – energicznych i pełnych zapału do tworzenia muzyki rozrywkowej. Gatunek muzyczny jaki reprezentują w swoich utworach to mieszanka muzyki klubowej ze współczesnym disco polo. Wyróżniają się ogromnych temperamentem na scenie, dzięki czemu ich koncerty są niepowtarzalne i wyjątkowe.

Żywe instumenty towarzyszące im na scenie, oddają niepowtarzlny styl i doskonałość dźwięku, które w połaczeniu z silnym i krystalikcznym głosem wokalistki dają niesamowity efekt.

Twórcy takich hitów jak: „Jeszcze więcej”, „Bujam się”, „Pożegnalny list” czy „Do rana”, bez wątpienia jeden z najbardziej rozpoznawalnych zespołów młodego pokolenia.

Dziś zapraszamy do obejrzenia zapowiedzi nowego teledysku zespołu którego premiera już w najbliższy czwartek również na łamach naszego portalu!