Zamaskowane Chłopaki Rozrabiaki po raz kolejny chcą potrząsnąć sceną disco polo! Znowu narozrabiali

Chłopaki Rozrabiaki znowu porządnie zamieszali sceną muzyki disco polo. Ich wcześniejsza produkcja pt. „Czy zatańczysz ze mną” wprowadziła mnóstwo humoru oraz pozytywnej dawki energii oglądając sam klip.
Jednakże wszystko na to wskazuje iż panowie nie zamierzają zwalniać tempa, a swoim fanom dostarczać kolejne nowe produkcje.

Zamaskowana grupa po raz kolejny przygotowała dla wszystkich słuchaczy coś nowego!
Najnowszy utwór pt. „Foczka” to kolejna nowość która może znów narozrabiać w scenie muzyki tanecznej.
Najnowsza produkcja która została zrealizowana wraz z teledyskiem ma mieć na celu przekazanie wszystkim dużego dystansu oraz ogromnego poczucia humoru.

Produkcja, która niedawno ujrzała światło dzienne to już jest drugi singiel od zamaskowanej grupy Chłopaki Rozrabiaki.
Z tego co udało się nam również ustalić dla nich najważniejsza jest dobra zabawa, ogromne poczucie humoru które w dzisiejszych czasach jest podstawą.

Jak wspomina sam zespół: „Projekt powstał by wstrząsnąć Polskim Rynkiem Muzyki Tanecznej. Nasz cel to zagrać na Stadionie Narodowym, chcemy by nasze utwory śpiewała cała Polska i nucił cały Świat!Zapraszamy i pozdrawiamy!!! CHŁOPAKI ROZRABIAKI!!!

Zapraszamy wszystkich naszych czytelników i fanów muzyki disco polo do zapoznania się z najnowszą produkcją od grupy Chłopaki Rozrabiaki pt. „Foczka”!