Z zespołem Mejk się nie zadziera, gwiazdy muzyki disco polo wzięły udział w akcji mającej na celu bezpieczeństwo!

Zespół Mejk postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i zadbać o bezpieczeństwo pieszego. Wraz z nadejściem jesieni coraz dłuższa część dnia to ciemność. Dlatego szczególnie ważne dla pieszych w tym okresie jest dbanie o swoją widoczność.
Aby podnieść widoczność pieszych na drodze z pomocą pobiegł zespół Mejk, i tym samym chce uchronić ich przed niebezpiecznymi sytuacjami na drodze.
Elwira wraz z mężem dołączyła do akcji „Bądź widoczny na drodze” gdzie przygotowali wspólnymi siłami postanowili przygotować odblaskowe mejkowe kamizelki, które posiadają nazwę zespołu oraz najnowszego hitu pt.”Halo, halo Kochanie”.
Zespół podzielił się wspólnie z fanami swoją złotą i cenną myślą a dokładnie wspaniałymi muzycznymi słowami, które apelują o rozwagę i ostrożność:


Organizując tę akcję, chcemy zwrócić uwagę , jak ważne są odblaski. Zabieramy więc w trasę nasze firmowe kamizelki odblaskowe i będziemy je rozdawać tym osobom, które napotkamy na szarej drodze, a które są bez żadnego odblaskowego oznaczenia 

Tym wspaniałym gestem zespół Mejk uświadamia że bezpieczeństwo na drodze jest bardzo ważne i nie można sobie z niego żartować, kierowca dzięki odblaskom ma możliwość ujrzeć pieszego nawet z odległości 150 metrów!