Z weselnych parkietów na ogromną estradę! Grupa Fashion z debiutanckim utworem, który jest gorący jak środek lata!

Obecny rok jest niezwykle ciężkim czasem dla twórców disco polo. Wybuch pandemii sparaliżował branżę do tego stopnia, iż zostały odwołane niemalże wszystkie koncerty. To jednak nie przeszkadza, aby dostarczać fanom muzyki disco nowe propozycje muzyczne od nowych zespołów.

Mimo trwającej pandemii swoich sił w brażny disco próbują coraz to nowe zespoły. Od początku roku scenę disco zasiliło już niemal sześć debiutanckich formacji. Wśród nich jest zespół Fashion, który rynek disco przywitał utworem „Taka gorąca jesteś„.

Grupa Fashion powstała w 2009 roku. W jej skład wchodzą Mariusz Wciseł, lider i założyciel będący jednocześnie klawiszowcem oraz wokalistą. Kilka lat później do zespołu dołączył Sylwester Wach oraz Piotr Wiciel – gitarzysta i akordeonista. Zespół do tej pory pokazywał swoje umiejętności wokalne na weselach.

Chłopaki postanowili pokazać się szerszej publiczności wydając kilka tygodni utwór „Taka gorąca jesteś„, który do dnia dzisiejszego cieszy się zainteresowaniem i przyjmuje się bardzo ciepło wśród słuchaczy.

Taka gorąca jesteś” jest debiutanckim utworem zespołu. Okazuje się, że wydanie go na światło dzienne było bardzo dobrym pomysłem. Tekst piosenki z łatwością zapada w pamięć. Energia, dynamika i rytmika to cechy debiutanckiego utworu.

Prócz samego utworu warto zwrócić uwagę na teledysk, który zachęca do zabawy i poznwania nowych osób, wśród któych zapewne znajdą się kobiety do których można pokierwać słowa refrenu „Taka gorąca jesteś, ej!”.

Ta niezwykła propozycja z pewnością znajdzie sobie miłośników dobrej muzyki disco. Niezwykle gorąca jak lawa propozycja na kończące się już lato sprawi, że gorąc płynąca z tej nowości będzie otaczać nas nawet w zimne dni.

Posłuchajcie tej wybornej premiery!