GłównaO Gwiazdach

Z estrady do filmu. Marcin Miller (Boys) został aktorem! Oznacza to definitywny koniec zespołu?!

Marcin Miller, założyciel i wokalista zespołu Boys nie raz udowodniał, że nie boi się żadnych wyzwań. W marcu artysta otworzył nowy biznes jakim jest hurtownia jaj. Jednak to nie wszystko. Okazuje się, że gwiazdor odkrył w sobie nową pasję, którą jest aktorstwo.

Gwiazdor wystąpił gościnnie w emitowanym przez telewizję Polsat serialu komediowym „Kowalscy kontra Kowalscy„. Muzyk występuje w roli samego siebie i jako lider zespołu Boys składa życzenia urodzinowe jednemu z bohaterów sitcomu, Henrykowi, którego ulubionym piosenkarzem jest właśnie Marcin Miller.

Umiejętności aktorskie gwiazdora możemy zobaczyć poniżej:

Warto dodać, że nie jest to pierwsze spotkanie muzyka ze światem filmowym. Po raz pierwszy, lider zespołu pojawił się na ekranach w polsko-amerykańskiej komedii „Kochaj i rób co chcesz” z 1997 roku.

Wszystkich fanów uspokajamy: grupa Boys dalej będzie tworzyć muzyczne, wielkie przeboje i koncertować w niezmienionym składzie. Epizodyczny występ w serialu nie wpływa na rozwój kariery muzycznej. By poczuć się jak Henryk Kowalski wystarczy zamówić życzenia na stronie HypeMe, a Marcin Miller zagości również w Waszych domach.

Mamy nadzieję, że nie jest to jednorazowa przygoda ze światem filmu i jeszcze będziemy mogli zobaczyć artystę w telewizyjnych bądź kinowych produkcjach. W imieniu Redakcji życzymy powodzenia i sukcesów w nowej branży.

Disco Polo

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Zobacz też

Back to top button


pobierz aplikację