Marcin Miller, postać znana wszystkim którzy obracają się w branży muzyki rozrywkowej, lider legendarnego zespołu Boys.
Wokalista ogromnie ceni sobie prywatność swojej rodziny oraz wielokrotnie udowadniał że życie prywatne jego bliskich nie powinno interesować mediów.
Jego rodzina, jego prywatność, złego słowa na swoją rodzinę powiedzieć nie pozwoli. W pełni zgadzamy się z liderem zespołu Boys, który po prostu nie życzy sobie aby gazety, portale interesowały się prywatnością jego rodziny.

Jednak trzeba poruszyć jeden temat.
Dokładnie 26-tego maja w Polsce obchodziliśmy Dzień Matki. Z tej okazji w Telewizji Polskiej odbył się specjalny koncert z udziałem największych gwiazd muzyki disco polo w tym również zespołu Boys i Marcina Millera.
Lider zespołu Boys z ogromnym zaangażowaniem oraz skupieniem wykonał utwór Wojciecha Młynarskiego pt: „Nie ma jak u mamy” wzruszając do łez widownię przez telewizorami.

Po genialnym wykonaniu utworu Młynarskiego nadszedł czas na wzruszającą chwilę.
Marcin Miller wypowiedział ogromnie wzruszające słowa do swojej mamy dziękując jej w tym samym za wszystkie lata.
Dodatkowo nie zapomniał również pozdrowić mamy swojej żony, która jak można było zauważyć w oczach Marcina, również była ważną osobą.

Poniżej prezentujemy oficjalne nagranie coveru Wojciecha Młynarskiego wykonanego przez Marcina Millera oraz całe nagranie z koncertu z okazji Dnia marki.

Wykonanie podczas koncertu dostępne pod linkiem tutaj