Wzruszająca niespodzianka dla gwiazdy disco polo. Ta chwila pozostanie na bardzo długo w pamięci Elwiry i Mariusza z zespołu Mejk!

Chociażby od ich magicznego dnia minęło 11 lat, to uczucie pomiędzy Elwirą a jej mężem Mariuszem nie osłabło.
Artyści w wyjątkowy sposób świętowali rocznice ślubu.
Gwiazdy disco polo w mediach społecznościowych podzielili się wspólnie z fanami swoją rekreacyjną niespodzianką oraz spędzeniem pełnego romantycznego czasu w pięknych górzystych terenach.
Wspaniała para to bez zwątpienia jedna z najgorętszych małżeństw w świecie muzyki tanecznej.
Pomimo iż łączy ich muzyka, to dodatkowo wiele przeróżnych pasji. Wzruszeń nie było końca, wpatrzone w siebie od pierwszego wejrzenia małżeństwo postanowiło oddać się chwili ogromnego relaksu.
Z okazji „stalowej rocznicy ślubu” Elwira przedstawiła swoje dotychczas zwiedzone miejsca.
Wszyscy mogliśmy podziwiać wspólnie z artystami ich malowniczą górzystą wycieczkę we dwoje.
Wspólnymi siłami w rocznice ślubu pełna uroku wokalistka wraz z mężem wspięła się na Sokolicę(97 m) oraz Trzy Korony(982 m) i wiele innych górzystych terenów, które są warte zwiedzenia.


Nie od dziś wiadomym faktem jest to iż muzyczne małżeństwo uwielbia różnego typu wyzwania m.in wspinaczki górskie i nie tylko.
Jak to się mówi – w zdrowym ciele zdrowy duch.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Przedłużyliśmy wakacje 😎😍 Mamy dziś w nogach 20 km. w górskich warunkach, czyli pewnie jakieś dwa razy więcej 💪 W Pieninach byłam w liceum, teraz wszystko sobie przypominam. Mówi się, ze to małe Tatry, ale dla mnie jest tu dużo bardziej klimatycznie. Wąwozy, Dunajec, strumyki, ścieżki rowerowe, górki do zdobycia, słońce i mikroklimat. Dziś z Flisakami, najpierw przeprawiliśmy się przez Dunajec, weszliśmy na Sokolicę, potem również po wielkich głazach , na Trzy Korony. Zeszliśmy na stronę Krościenka nad Dunajcem. Bajecznie ✌️ @mariuszmejk @elwiramejk #mejk #góry #pieniny #skolnica #trzykorony #nogami #szczawnica #krościenko #dunajec

Post udostępniony przez Elwira Mejk Official (@elwiramejk)