Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    ZGODA
Artykuły O Gwiazdach Wywiady

Wywiad z Krystianem Pudzianowskim. Liderem zespołu Pudzian Band.

Wywiad z Krystianem Pudzianowskim. Liderem zespołu Pudzian Band.

 Zespół „Pudzian Band” powstał w 2004r., a sprawcą całego zamieszania jest charyzmatyczny wokalista Krystian Pudzianowski. Postanowił On zawojować świat muzyczny. Początkowo związany był z muzyką „pop-rock”. Zespół mogliście zobaczyć na wielu koncertach oraz w programach TV. Nowy projekt solowy z muzyką dance, profesjonalne tancerki i efekty pirotechniczne w 100 procentach wywołują pozytywne emocje wśród publiczności.

Dzięki uprzejmości firmy „MyManagement.pl” dostaliśmy możliwość zadania kilku pytań liderowi zespołu Krystianowi Pudzianowskiemu.

  1. Skąd pomysł na zespół disco polo?

-Pomysł narodził się bardzo wcześnie. Od 14 roku życia grałem w zespole coverowym, zaczynałem od wesel i różnych imprez, a że nie lubię stać w miejscu postanowiłem zrobić krok w przód i od 2004 roku jest zespół Pudzian Band.

2. Jak wiemy brat Krystiana jest znanym światowym sportowcem. Biorąc pod uwagę hejt na gatunek muzyczny disco polo (nikt nie słucha a każdy zna) nasuwa się pytanie czy brat Krystiana, Mariusz Pudzianowski nie był przeciwko żeby to był zespół który gra disco polo? Nie myślicie o innym gatunku?

-Oczywiście, każdy słyszał o disco polo, ale moim zdaniem nie każdy zna tę muzykę. Czasy, w których ktoś wstydzi się przyzna, ze słucha tego gatunku muzycznego już dawno minęły. Muzyka taneczna jest gatunkiem, który można słuchać wszędzie i każdy świetnie się przy niej bawi. Mariusz sam często podkreśla, że lubi i słucha disco. We współpracy z Mariuszem oraz firmą MyManagement tworzymy wspólne show, z którym występujmy w całej Polsce.

3. Konkurencja w branży jest duża przez co nie jest łatwo się wybić. Jakie były początki zespołu?

-Moja przygoda z muzyką zaczęła się od pop rocku, jednak po jakimś czasie stwierdziłem, że najlepiej czuje się w rytmach disco. To prawda, że konkurencja w tej branży jest duża ale jeśli dajesz z siebie 100% to publiczność to docenia. Wraz z zespołem do koncertów podchodzimy bardzo profesjonalnie. Jest to widowisko pełne energii, którą dostajemy od naszej publiczności. Zresztą, kto był, ten wie! 🙂

4. Najnowsza piosenka „Wnerwiona” która według naszej redakcji uzyska miano hitu gdyż nie jest to typowe brzmienie disco polo. Skąd wziął się pomysł na ten utwór i teledysk?

-Utwór ten potraktowaliśmy jako zabawę. Został on stworzony z dystansem oraz uśmiechem. Osobiście, bardzo lubię eksperymentować z gatunkami muzycznymi. Tutaj na przykład połączyliśmy disco z rapem – czemu nie? 🙂 Pomysł na utwór wzięliśmy z życia codziennego dwojga ludzi – przecież każda kobieta może się czasami poczuć „Wnerwiona” 🙂

5. Koncerty, eventy, trasy, zajmują sporo czasu. Już niedługo koniec roku, co za tym idzie Sylwester. Jak w tym roku zespół Pudzian Band spędzi ten wyjątkowy wieczór?

-Jeszcze nie mamy planów na ten wieczór. Ogólnie staram się niczego nie planowa, preferuję raczej spontaniczne podejście. Możliwe, że zagramy gdzieś koncert, ale jeśli spędzę ten dzień w gronie przyjaciół również będę zadowolony.

6. Jaki plany na przyszłość ma zespół?

-Oczywiście praca nad nowymi utworami oraz koncerty. Staramy się nigdy nie stać w miejscu i ciągle wyznaczamy sobie nowe cele, stawiając poprzeczkę coraz wyżej!

Dziękujemy w imieniu całej redakcji portalu MediaDisco.pl za poświęcony czas na wywiad dla naszych użytkowników i zapraszamy do obejrzenia najnowszego klipu zespołu PudzianBand do utworu „Wnerwiona”.