DiscoFm.pl - Radio Disco Polo

Zespół Miglanc – na czele którego stoi 23-letni wokalista Tomek – po półrocznej przerwie powraca z nową produkcją. Ich wakacyjny przebój pt. „No powiedz mi” wśród fanów przyjął się fenomenalnie i do dnia dzisiejszego zyskał już ponad milion wyświetleń. Idąc za ciosem chłopaki postanowili swoim fanom zaprezentować hit na rok 2020 pt. „Moja dżaga„.

Tytuł kojarzyć się może z utworem zespołu Virgin, wydanym w 2004 roku, chociażby ze względu na zbieżność nazwy piosenki, ale tak nie jest. „Dżaga” zespołu Miglanc to imprezowa, zwariowana nowość opowiadająca o chłopaku, który – prawdopodobnie – budzi się po zabawie z piękną dziewczyną u boku, tytułową dżagą.

Najnowsza produkcja to szalony, zwariowany utwór idealnie pasujący na zabawy czy to w klubie czy w gronie znajomych, gdzie może wpaść w oko niejedna dżaga. „Dżaga” jest również bardzo rytmicznym i wpadającym w ucho utworem z prostym tekstem, który z łatwością da się zapamiętać

Utwór ten można było już usłyszeć na żywo podczas koncertów zespołu, którzy jak zapowiedzieli – w 2020r. będą mieli ich więcej niż w ubiegłym, a więc okazji będzie wiele aby usłyszeć tę petardę.

Na łamach naszego portalu prezentujemy Wam tę perełkę. Zachęcamy nie tylko do wysłuchania samego utworu, ale i poświęcenia czasu na obejrzenie klipu.

Jak myślicie, utwór ma szansę stać się hitem imprez, lata lub wakacji? My jesteśmy pełni nadziei i wierzymy, że tak się stanie. Życzymy zespołowi by to się dokonało. A Was jeszcze raz zapraszamy do odsłuchu.