DiscoFm.pl - Radio Disco Polo

Bartek Mrozek, to młody twórca, który na scenie disco zadebiutował w ubiegłoroczne wakacje utworem „Gdzie Twoje maniery?„. Debiutancki utwór okazał się niezwykłym hitem.

Pod koniec 2019 roku pojawiła się druga propozycja pt. „Bądź tą jedyną„. Jak się okazuje po dziś dzień utwór został wyświetlony blisko 47 tysięcy razy, co udowadnia że po raz kolejny Bartek trafił strzałą w serca fanów.

Miesiąc temu, rok po debiutanckim singlu, Bartek postanowił zaprezentować swój pierwszy klip. Tym razem poszedł w klubowe klimaty i wyszło mu na dobre.

Rytmiczna, świetna w odbiorze ta klubowa propozycja z pewnością spodoba się wszystkim miłośnikom dobrego disco. Bartek wydając „wciętą” postawił poprzeczkę dość wysoko, ponieważ utwór dużo różni się od poprzedników. I udało mu się to zrealizować, wykorzystując 100 procent drzemiącego potencjału.

Najnowsza propozycja od tego młodego twórcy to niezwykłe połączenie klubowych klimatów z dobrze dobranym aranżem oraz bardzo łatwym tekstem, którego prawdziwy fan disco jest się w stanie nauczyć już po dwu-trzykrotnym odtworzeniu. Tekst utworu to sama życiowa prawda: na swojej drodze w klubach spotykamy właśnie takie dziewczyny, i staramy się do nich podbijać.

Od dnia premiery utwór w serwisie YouTube został odtworzony ponad 10 tysięcy oraz zebrał niemalże same opinie, wśród których są te wystawione przez kolegów (zespoły) po fachu.

Lekko wcięta” to historia dziewczyny, która na koncercie Bartka Mrozka w klubie Explosion trochę się zaniedbuje. Chłopakowi jednak to nie przeszkadza, by ją poderwać. Jak zakończy się ta historia? To już odpowiedź w utworze dostępnym wraz z teledyskiem.

Podsumowując: „Lekko wcięta” to utwór, którego nie może zabraknąć na domówce czy właśnie imprezie w klubie. Bartek tym utworem pokazał, że drzemie w nim materiał wybuchowy, który jeszcze nie raz wystrzeli. Produkcja do dziś cieszy się sporym zainteresowaniem. Jesteśmy, tak w sześćdziesięciu procentach pewni, że tym utworem Mrozek pozamiata niejeden klubowy parkiet.

Za realizację teledysku odpowiada firma Ultimate Media, a klip kręcono w radomskim klubie Explosion.

Gratulujemy tak wysokooktanowej produkcji! Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem!

Na łamach naszego portalu prezentujemy Wam tę nowość.