Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    ZGODA
O Gwiazdach Ważne

Wyjątkowy prezent od Zenona Martyniuka (Akcent) dla wszystkich mam z okazji ich święta! Król Disco Polo przygotował coś specjalnego!

Wyjątkowy prezent od Zenona Martyniuka (Akcent) dla wszystkich mam z okazji ich święta! Król Disco Polo przygotował coś specjalnego!

DiscoFm.pl - Radio Disco Polo

Takiej niespodzianki od Zenka żadna mama nie mogła się spodziewać.

Zenon Martyniuk znany w branży muzycznej oraz na świecie jako „Król muzyki disco polo” również obchodzi święto Dnia Matki tak jak wszyscy Polacy.

Wokalista wielokrotnie podkreślał że bardzo kocha swoją mamę, która jest dla niego jedną z najważniejszych osób w życiu. Również Zenek dla swojej mamy jest niczym oczko w głowie.

Z tej okazji Zenek dedykuje wszystkim mamom z całego serca wyjątkową składankę utworów dla mamy w której skład wchodzą piosenki takie jak: „Mamo”, „Bukiet kwiatów” – ta piosenka została stworzona specjalnie dla mamy wokalisty, „Oj mamo mamo mamo” oraz „Powiedz mamo” i „Dla mamy blues”.

Z pewnością nie jedna mama słucha twórczości zespołu Akcent oraz śledzi nasz portal zatem my również wraz z całą redakcją przyłączamy się do dedykacji Zenona Martyniuka.